Biz Kimiz? / Hikayemiz

1991 yılında kurulurken künyemizde tasarım kavramının yer alması tesadüf değildi. Reklam sektöründe her şeyin dijitalleşmeye kaydığı bu dönemde geliştirdiğimiz altyapımıza tecrübemizi de katarak 31 yıldır yaratıcı tasarım ajansı olarak yolumuzda yürümeye devam ediyoruz.

RTL Reklam olarak en önemli hedefimiz işbirliği yaptığımız markaları güçlü konuma getirmek için uzun vadeli düşünerek tasarlayıp üretmektir. Hizmet verdiğimiz firmalarla şeffaf ilişkiler kurup, markaların ihtiyaçlarını iyi analiz ederek yaratıcı reklam birlikteliği ile mesajı hedef kitleye taşıyacak doğru materyaller üretiyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlayacak en önemli unsurlardan birinin hız ve uygun maliyet olduğunu biliyor, sorun yerine çözüm üretmeyi hedefliyoruz.

Ekibimizin gelişiminin gereksinimi olarak bireysel inisiyatifi ve yaratıcılığı teşvik ediyoruz. Çoğu ajanstan farklı olarak tüm grafik tasarım ekibinin hem kreatif olmasını, hem de uygulama aşamasında tüm programlara en teknik detaylarla hakim olmasını önemsiyoruz, tasarımcılarımızı yaratıcı ve uygulayıcı olarak ayrıştırmayı doğru bulmuyoruz. Böylece ortak hedefler doğrultusunda tüm kadromuz ajansımızın üretimine eşit derecede ve yüksek hızda katkıda bulunabiliyor.